دانلود رایگان کتاب حجم شناسی وماکت سازی 

دانلود رایگان کتاب حجم شناسی وماکت سازی – فایل مورد نظر با فرمت pdf  با حجم ۳٫۹ مگا بایت می باشد. دوستان گرامی و مهندسین ارجمند و عزیز در صورت تمایل می توانند این فایل بسیار با ارزش را به صورت مستقیم و رایگان از سافت سیویل دانلود نمایند.
مقدمه
اگرچه موضوع معمارى، خلق فضاست اما اگر طراّحى و ساخت هر شئ را نىز گونه اى معمارى به حساب آورىم درمى یا بیم که دغدغهٔ ىک معمار، کىفىّت فضا ىا ماهىّت شىئى ست، که قرار است پا به عرضه وجود گذارد.
طرح در ذهن خلاق طراح زاییده مى شود و او تلاش مى کند تا به بهترىن شىوهٔ ممکن آنچه را که به ىارى تخىّل خوىش پرورانده است در کمال صحّت، تجسمى واقعى بخشد رؤىاهاى حقىقى، نامى ست که بدون اغراق مى توان بر اىن فضاها و اجسام پدىد آمده نهاد براى آن که ىک طراح بتواند آفرىدهٔ ذهن و خىال خود را ابتدا به گروههاى همکار خود و سپس به کارفرما منتقل سازد نىاز است.
که خود را به مناسب ترىن، آسان ترىن و سرىع ترىن راهها و ابزار لازم مسلح گرداند تا مخاطبان او برداشتهاى واقعى ترى از طرح ذهنى او داشته باشند.
کتاب حاضر، تلاش دارد به شىوه اى گام به گام ساخت انواع ماکت، معرفّى ابزار و مصالح ماکت سازى و روشهاى ساخت آن را به دانش آموزان رشتهٔ نقشه کشى معمارى آموزش دهد تا در نهاىت، آنها توان ساخت انواع ماکت را در حدّى معمولى براى کاربردهاى متفاوتى چون رفع نىازهاى دفترهاى مهندسى مشاور معمارى، پروژه هاى دکوراسىون، اهداف آموزشى و… کسب کنند.

 

رمز فایل : www.softcivil.ir (با حروف کوچک)

------------------------------------------------------------------------------
خرید پستی و آنلاین پکیج آموزشی نرم افزار SAFE2016
------------------------------------------------------------------------------
در صورت وجود اشکال در این مطلب، لطفاً لینک آن را به تلگرام ما (اینجا)، بفرستید تا اصلاح شود.
------------------------------------------------------------------------------


اطلاعات فایل

بدون دیدگاه