طراحی لرزه ای سازه های فولادی بر اساس استاندارد ۲۸۰۰ (دکتر موسی محمودی صاحبی)

طراحی لرزه ای سازه های فولادی بر اساس استاندارد ۲۸۰۰ (دکتر موسی محمودی صاحبی) –  آنچه در ادامه تقدیم به شما عزیزان همیشه همراه سافت سیویل می شود، فایلی با عنوان “طراحی لرزه ای سازه های فولادی بر اساس استاندارد ۲۸۰۰ (دکتر موسی محمودی صاحبی)  است.
این پروژه در قالب pdf بوده و حجمی در حدود ۲٫۲ مگابایت  می باشد.
در این فایل  به موضوع دانلود رایگان pdf طراحی لرزه ای سازه های فولادی بر اساس استاندارد ۲۸۰۰ (دکتر موسی محمودی صاحبی) به طور مفصل پرداخته شده است.
شما گرامیان می توانید اکنون این فایل ارزشمند را به طور مستقیم از سایت سافت سیویل دانلود بفرمایید. برای دسترسی به فایل های بیشتر در این زمینه می توانید به مطالب مشابه در دسته در این آدرس مراجعه فرمایید.
لطفاً ما را با نظرات و پیشنهادهای خود همراهی بفرمایید.

پروژه مهندسی عمران

مشخصات این فایل دانلودی که برای استفاده شما مهندسان گرانقدر به صورت مستقیم در سایت سافت سیویل آماده شده است به صورت زیر است:
عنوان فایل: طراحی لرزه ای سازه های فولادی بر اساس استاندارد ۲۸۰۰ (دکتر موسی محمودی صاحبی)
رشته مرتبط: مهندسی عمران
مقطع مرتبط: کارشناسی عمران
برای دانلود این مطلب، می توانید بر روی آیکون زیر کلیک نموده و به صفحه دانلود هدایت شوید. لطفاً از سایر مطالب و دسته بندی های سایت سافت سیویل نیز بازدید فرمایید. اگر این مطلب حاصل تلاش شماست، می توانید از طریق منوی تماس با ما، نام خود را برای قرار گرفتن در زیر اثر خود به ما اطلاع دهید.

رمز فایل : www.softcivil.ir (با حروف کوچک)اطلاعات فایل

بدون دیدگاه