دانلود رایگان گزارش کار ازمایشگاه بتن – موسسه سراج

دانلود رایگان گزارش کار ازمایشگاه بتن – موسسه سراج–  آنچه در ادامه تقدیم به شما عزیزان همیشه همراه سافت سیویل می شود، فایلی با عنوان “دانلود رایگان گزارش کار ازمایشگاه بتن – موسسه سراج   است.

این پروژه در قالب pdf بوده و حجمی در حدود ۳٫۲ مگابایت  می باشد.

در این فایل به موضوع گزارش کار ازمایشگاه بتن به طور مفصل پرداخته شده است.

شما گرامیان می توانید اکنون این فایل ارزشمند را به طور مستقیم از سایت سافت سیویل دانلود بفرمایید. برای دسترسی به فایل های بیشتر در این زمینه می توانید به مطالب مشابه در دسته در این آدرس مراجعه فرمایید.

لطفاً ما را با نظرات و پیشنهادهای خود همراهی بفرمایید.

پروژه مهندسی عمران

 مشخصات این فایل دانلودی که برای استفاده شما مهندسان گرانقدر به صورت مستقیم در سایت سافت سیویل آماده شده است به صورت زیر است:

عنوان فایل: دانلود رایگان گزارش کار ازمایشگاه بتن – موسسه سراج

رشته مرتبط: مهندسی عمران

مقطع مرتبط: کارشناسی عمران

 تئوری آزمایش:
در کارهای اجرایی قبل از انجام پروژه روی خاک وضعیت نشست خاک باید معلوم و توانایی خاک مل بارها باید بررسی شود.  برای پس باید آزمایش هایی روی خاک انجام دهیم تا بتوانیم در مورد خاک قضاوت کنیم و اگر لازم بود خاک را اصلاح کنیم. یکی از آزمایش هایی که باید روی خاک انجام گیرد آزمایش دانه بندی است که بر اساس اندازه خاک به دو صورت انجام می شود برای خاک های ریز دانه آزمایش هیدرومتری و برای خاک های درشت دانه آزمایش الک انجام می شود. آزمایش دانه بندی با الک جهت تعیین دانه بندی مصالح ریز دانه یا درشت دانه و اکثرا برای شن و ماسه استفاده می شود. الک ها به طور منظم از درشت به ریز و از بالا به پایین چیده می شوند. آزمایش بر این استوار است که مقدار ذرات عبوری از یک الک و باقیمانده روی الک بعدی به ترتیب وزن می شوند و درصد گذشته از هر الک را به دست می آوریم و در انتها منحنی دانه بندی را ترسیم می کنیم.

برای دانلود این مطلب، می توانید بر روی آیکون زیر کلیک نموده و به صفحه دانلود هدایت شوید. لطفاً از سایر مطالب و دسته بندی های سایت سافت سیویل نیز بازدید فرمایید. اگر این مطلب حاصل تلاش شماست، می توانید از طریق منوی تماس با ما، نام خود را برای قرار گرفتن در زیر اثر خود به ما اطلاع دهید.

 

 

------------------------------------------------------------------------------
خرید پستی و آنلاین پکیج آموزشی نرم افزار SAFE2016
------------------------------------------------------------------------------
در صورت وجود اشکال در این مطلب، لطفاً لینک آن را به تلگرام ما (اینجا)، بفرستید تا اصلاح شود.
------------------------------------------------------------------------------


بدون دیدگاه