دانلود رایگان فایل سیستم قاب سبک فولادی سردنورد شده

دانلود رایگان فایل سیستم قاب سبک فولادی سردنورد شده – آنچه در ادامه تقدیم به شما عزیزان همیشه همراه سافت سیویل می شود، فایلی با عنوان “دانلود رایگان فایل سیستم قاب سبک فولادی سردنورد شده” است.

این پروژه در قالب pdf بوده و حجمی در حدود ۴مگابایت و  ۷۰ صفحه دارد و به زبان فارسی می باشد.

در این فایل به موضوع سیستم قاب سبک فولادی سردنورد شده یا LSF پرداخته شده است.

شما گرامیان می توانید اکنون این فایل ارزشمند را به طور مستقیم از سایت سافت سیویل دانلود بفرمایید. برای دسترسی به فایل های بیشتر در این زمینه می توانید به مطالب مشابه در دسته در این آدرس مراجعه فرمایید.

لطفاً ما را با نظرات و پیشنهادهای خود همراهی بفرمایید.

دانلود رایگان فایل سیستم قاب سبک فولادی سردنورد شده

دانلود رایگان فایل سیستم قاب سبک فولادی سردنورد شده در ادامه مطلب…

در بخشی از این نوشته می خوانیم:

افزایش تقاضای مسکن ناشی از رشد جمعیت، مهاجرت به شهرها و در نهایت توسعه شهرنشینی از یک سو و عدم عرضه متناسب مسکن با توجه به ناکارآمدی روش های سنتی ساخت وساز از سوی دیگر، استغاده از صنعتی سازی ساختمان را در جوامع مختلف اجتناب ناپذیر نموده است.

امروزه توسعه علوم و قانون موجب پیدایش فناوری های نوینی در عرصه ساخت و ساز گردیده است. هم اکنون در ایران تعداد زیادی از سیستم و فناوری های نوین ساختمانی مورد تأیید قرار گرفته است.

از این رو آشنایی و بهره مندی از آنها متناسب با شرایط اقلیمی، جغرافیایی و نیازهای ساختمانی مناطق مختلف کشور یک ضرورت فنی و اقتصادی در بخش ساختمان و مسکن محسوب میگردد.

اکثر شهرهای ایران از جمله بوشهر به دلیل مشکلاتی همچون رشد جمعیت، مهاجرپذیری، کمبود مسکن، بافت های فرسوده ساختمانی نیازمند ساخت و ساز و توسازی های گسترده است، با وجود بهر ه گیری از مصالح و تجهیزات مدرن در احدات برخی از ساختمان ها، هنوز روش های ساخت وساز در شهرها عمدتاً سنتی است.

این در حالی است که با توجه به اوضاع اقلیمی و جغرافیایی ایران و قرار داشتن برروی کمربند زلزله، روش های سنتی ساخت و ساز از یک سو به دلیل سنگینی مصالح و آوارهای ساختمانی و نیز خطرات جانی و پیامدهای زیست محیطی و از سوی دیگر به دلیل طولانی بودن دوره زمانی ساخت وساز و اتلاف انرژی از منظر مدیریت ساخت با معایب و محدودیت های جدی روبه رو است.

صرفنظر از عدم رعایت استانداردها، در این خصوصی مشکل اصلی، عدم معرفی کامل سیستم ها و فناوری های نوین ساختمانی برای اغلب متقاضیان و همچنین برخی از مجریان احدات بنا در بخشی ساختمان و مسکن و نیز عدم تبیین دقیق مزایا و معایب هر یک از سیستم ها برای اجرا در این بخش می باشد.

 

موضوع اول
موضوع اول
بدون دیدگاه