دانلود رایگان فایل آشنایی با سد های خاکی – عبدالمتین ستایش

دانلود رایگان فایل آشنایی با سد های خاکی – عبدالمتین ستایش –  آنچه در ادامه تقدیم به شما عزیزان همیشه همراه سافت سیویل می شود، فایلی با عنوان “دانلود رایگان فایل آشنایی با سد های خاکی – عبدالمتین ستایش  است.

این پروژه در قالب pdf بوده و حجمی در حدود ۱٫۵ مگابایت  می باشد.

در این فایل به موضوع آشنایی با سد های خاکی به طور مفصل پرداخته شده است.

شما گرامیان می توانید اکنون این فایل ارزشمند را به طور مستقیم از سایت سافت سیویل دانلود بفرمایید. برای دسترسی به فایل های بیشتر در این زمینه می توانید به مطالب مشابه در دسته در این آدرس مراجعه فرمایید.

لطفاً ما را با نظرات و پیشنهادهای خود همراهی بفرمایید.

پروژه مهندسی عمران

 مشخصات این فایل دانلودی که برای استفاده شما مهندسان گرانقدر به صورت مستقیم در سایت سافت سیویل آماده شده است به صورت زیر است:

عنوان فایل: دانلود رایگان فایل آشنایی با سد های خاکی – عبدالمتین ستایش

رشته مرتبط: مهندسی عمران

مقطع مرتبط: کارشناسی عمران

سدهای خاکی ۱ را تقریباً در روی هر نوع فونداسیون و یا سایتی که برای ساخت سازه های بتنی نامناسبت هستند می توان اجرا نمود. برای ساخت این نوع سدها به شرط آن که در ناحیه بندی مصالح به کار رفته دقت شود از انواع مختلفی از مصالح ساختمانی می توان در هنگام ساخت بهره جست.
در سال های اخیر، ساخت سدهای خاکی و سنگریزه ای نسبت به دیگر انواع سدها رواج بیشتری یافته است که دلایل آن عبارتند از:
در اکثر کشورهای مترقی مناطق مناسب برای احداث سدهای بتنی قبلاً مورد استفاده قرار گرفته و دیگر یافت نمی شود.هزینه عملیات خاکی برای سدهای خاکی نسبت به عملیات بتنی دارای رشد کمتری بوده است.  از سال ۱۹۵۵ تاکنون تعداد سدهای خاکی بزرگ ( یعنی آن هایی که دارای ارتفاع بیشر از ۱۵ متر می باشند) با آهنگی تقریباً کمیته بین المللی ) ICOLD برابر با ۲۰۰ سد در سال در سطح دنیا در حال افزایش بوده است. بر طبق آمار ارائه شده توسط سدهای بزرگ ۲) در حال حاضر بلندترین سدهای جهان عبارتند از سد نورک ۳ با ارتفاع ۳۰۰ متر که در کشور شوروی سابق
احداث گردید و سد روگان ۴ با ارتفاع ۳۳۵ متر که این سد نیز در شوروی سابق ساخته شده است. هر دو این سدها از نوع سدهای خاکی می باشند.

برای دانلود این مطلب، می توانید بر روی آیکون زیر کلیک نموده و به صفحه دانلود هدایت شوید. لطفاً از سایر مطالب و دسته بندی های سایت سافت سیویل نیز بازدید فرمایید. اگر این مطلب حاصل تلاش شماست، می توانید از طریق منوی تماس با ما، نام خود را برای قرار گرفتن در زیر اثر خود به ما اطلاع دهید.

 

 

------------------------------------------------------------------------------
خرید پستی و آنلاین پکیج آموزشی نرم افزار SAFE2016
------------------------------------------------------------------------------
در صورت وجود اشکال در این مطلب، لطفاً لینک آن را به تلگرام ما (اینجا)، بفرستید تا اصلاح شود.
------------------------------------------------------------------------------


بدون دیدگاه