دانلود جزوه بررسی عملکرد سقف های کوبیاکس در زلزله کرمانشاه

دانلود جزوه بررسی عملکرد سقف های کوبیاکس در زلزله کرمانشاه–  آنچه در ادامه تقدیم به شما عزیزان همیشه همراه سافت سیویل می شود، فایلی با عنوان “دانلود جزوه بررسی عملکرد سقف های کوبیاکس در زلزله کرمانشاه   است.

این پروژه در قالب pdf بوده و حجمی در حدود ۲٫۳ مگابایت  می باشد.

در این فایل به موضوع کتاب توانایی اجرای راه پله ها به طور مفصل پرداخته شده است.

شما گرامیان می توانید اکنون این فایل ارزشمند را به طور مستقیم از سایت سافت سیویل دانلود بفرمایید. برای دسترسی به فایل های بیشتر در این زمینه می توانید به مطالب مشابه در دسته در این آدرس مراجعه فرمایید.

لطفاً ما را با نظرات و پیشنهادهای خود همراهی بفرمایید.

پروژه مهندسی عمران

پروژه مهندسی عمران

 مشخصات این فایل دانلودی که برای استفاده شما مهندسان گرانقدر به صورت مستقیم در سایت سافت سیویل آماده شده است به صورت زیر است:

عنوان فایل: دانلود رایگان PDF کتاب توانایی اجرای راه پله ها

رشته مرتبط: مهندسی عمران

مقطع مرتبط: کارشناسی عمران

 

با سلام و احترام؛
ضمن اعلام تأسف و تأثر از صدمات و تلفات ناشی از حادثه طبیعی استان کرمانشاه و اعلام همدردی با هموطنان عزیز آسیب دیده ، به استحضار می رساند شرکت خانه سازی پارسمان سازه ) مالک انحصاری نشان تجاری کوبیاکس ایران( یک هفته پس از وقوع این حادثه و بر اساس وظیفه ذاتی و حرفه ای خود و به لحاظ پایبندی به مسئولیتی که در قبال کارفرمایان دارد،ضمن اعزام تیم کارشناسی خود به مناطق آسیب دیده، پروژه های متعددی ) ۷۵ باب ساختمان( با متراژکل ۰۵۳۳۳ مترمربع با دهانه های بلند ۸ تا ۹۱ متر و با حداکثر ارتفاع مجاز مصوب شهرداری که با استفاده از تکنولوژی کوبیاکس طراحی و اجرا شده اند را مورد ارزیابی قرار داده است که از این میان ۲۲ پروژه در بیشینه شدت زلزله )اسلام آباد سرپل ذهاب – –
ثلالث باباجانی( قرار دارد که گزارش این ارزیابی حاکی از عملکرد مطلوب و قابل قبول سازه ای این پروژه هاست که به پیوست تصویری از این گزارش به حضورتان ارائه می گردد.
بدیهی است قابلیت های فنی تکنولوژی کوبیاکس که تا حد زیادی ناشی از سبک سازی و عملکرد خوب دال مجوف کوبیاکس می باشد، نقش تعیین کننده ای در حفاظت از جان و مال تعدادی از هموطنان عزیزمان و سرمایه های ملی کشور داشته است .
بر همین اساس شرکت خانه سازی پارسمان سازه ، با هدف همبستگی و همیاری در سازندگی با لحاظ شرایط فنی و اقتصادی ویژه آمادگی خود را جهت همکاری در بازسازی مناطق آسیب دیده و طراحی و اجرای سازه پروژه های آتی اعلام نموده و پیشنهاد می گردد طی جلسه ای گزارش ارسالی و امکان سنجی برای همکاری های آینده مورد بررسی قرار گیرد.
باشد که با همدلی و همت عالی شرایط مطلوب زندگی ،هر چه سریعتر برای هموطنان مغموم و داغدیده فراهم شود.

 

برای دانلود این مطلب، می توانید بر روی آیکون زیر کلیک نموده و به صفحه دانلود هدایت شوید. لطفاً از سایر مطالب و دسته بندی های سایت سافت سیویل نیز بازدید فرمایید. اگر این مطلب حاصل تلاش شماست، می توانید از طریق منوی تماس با ما، نام خود را برای قرار گرفتن در زیر اثر خود به ما اطلاع دهید.

 

 

------------------------------------------------------------------------------
خرید پستی و آنلاین پکیج آموزشی نرم افزار SAFE2016
------------------------------------------------------------------------------
در صورت وجود اشکال در این مطلب، لطفاً لینک آن را به تلگرام ما (اینجا)، بفرستید تا اصلاح شود.
------------------------------------------------------------------------------


بدون دیدگاه