دانلود رایگان فایل PDF تحلیل سازه دکتر فنائی

دانلود رایگان فایل PDF تحلیل سازه دکتر فنائی –  آنچه در ادامه تقدیم به شما عزیزان همیشه همراه سافت سیویل می شود، فایلی با عنوان “ دانلود رایگان فایل PDF تحلیل سازه دکتر فنائی   است.
این پروژه در قالب pdf بوده و حجمی در حدود ۶٫۷ مگابایت  می باشد.
در این فایل  به موضوع دانلود رایگان فایل PDF تحلیل سازه دکتر فنائی  به طور مفصل پرداخته شده است.
شما گرامیان می توانید اکنون این فایل ارزشمند را به طور مستقیم از سایت سافت سیویل دانلود بفرمایید. برای دسترسی به فایل های بیشتر در این زمینه می توانید به مطالب مشابه در دسته در این آدرس مراجعه فرمایید.
لطفاً ما را با نظرات و پیشنهادهای خود همراهی بفرمایید.

مشخصات این فایل دانلودی که برای استفاده شما مهندسان گرانقدر به صورت مستقیم در سایت سافت سیویل آماده شده است به صورت زیر است:
عنوان فایل: دانلود رایگان فایل PDF تحلیل سازه دکتر فنائی
رشته مرتبط: مهندسی عمران
مقطع مرتبط: کارشناسی عمران
این فایل در ۵۷  صفحه ارائه شده است.

مقدمه
درس تحلیل سازه ها از اصلی ترین دروس رشته مهندسی عمران است که در کنکور کارشناسی ارشد این رشته نیز جزء دروس امتحانی می باشد. در مجموعه پیش رو که به سفارش مؤسسه پارسه تهیه شده است برای این درس در فصول جداگانه، خلاصه درس و نکات کلیدی مطرح شده و پس از اتمام خلاصه درس، منتخبی از تستهای آزمون های پارسه در سا لهای گذشته آورده شده است که به نظر مؤلف، استاندارد و نزدیک به سوالات کنکور سال های قبل هستند. از آنجا که تست های کنکور کارشناسی ارشد در همه کتاب های تست موجود بحث شد هاند از آوردن آ نها در این مجموعه خودداری شده است تا هم تس تهای مطرح شده برای همه دانشجویان، جدید باشد و بتواند به آنها در سنجش صحیح سطح علمی شان کمک کند و هم اینکه دانشجویان بتوانند قضاوتی در مورد کیفیت آزمون های مؤسسه پارسه داشته باشند. امید م یرود که این مجموعه بتواند در هفت ههای پایانی مانده به کنکور ارشد، یک جمع بندی مناسب به دانشجویان بدهد و با ارائه نکات مهم مباحث مختلف، آنها را برای کنکور ارشد آماده سازد. سخن آخر اینکه ارائه مجمل درس مفصلی مانند تحلیل سازه ها در این حجم محدود کار دشواری بوده است که علیرغم تجربه ده ساله مؤلف در تدریس این درس، احتمالاً عاری از کاستی نمی باشد، لذا از دانشجویان عزیز تقاضا می شود با نظرات سازنده خود به بهبود این مجموعه یاری کنند.

برای دانلود این مطلب، می توانید بر روی آیکون زیر کلیک نموده و به صفحه دانلود هدایت شوید. لطفاً از سایر مطالب و دسته بندی های سایت سافت سیویل نیز بازدید فرمایید. اگر این مطلب حاصل تلاش شماست، می توانید از طریق منوی تماس با ما، نام خود را برای قرار گرفتن در زیر اثر خود به ما اطلاع دهید.

 

رمز فایل : www.softcivil.ir (با حروف کوچک)

 اطلاعات فایل

بدون دیدگاه