آموزش اصول تفکیک آپارتمانها به انضمام نحوهء کار با نرم افزار واسط کاداستر

آموزش اصول تفکیک آپارتمانها به انضمام نحوهء کار با نرم افزار واسط کاداستر–  آنچه در ادامه تقدیم به شما عزیزان همیشه همراه سافت سیویل می شود، فایلی با عنوان “آموزش اصول تفکیک آپارتمانها به انضمام نحوهء کار با نرم افزار واسط کاداستر  است.
این پروژه در قالب pdf بوده و حجمی در حدود ۴٫۰ مگابایت  می باشد.
در این فایل  به موضوع آموزش اصول تفکیک آپارتمانها به انضمام نحوهء کار با نرم افزار واسط کاداستر به طور مفصل پرداخته شده است.
شما گرامیان می توانید اکنون این فایل ارزشمند را به طور مستقیم از سایت سافت سیویل دانلود بفرمایید. برای دسترسی به فایل های بیشتر در این زمینه می توانید به مطالب مشابه در دسته در این آدرس مراجعه فرمایید.
لطفاً ما را با نظرات و پیشنهادهای خود همراهی بفرمایید.
پروژه مهندسی معماری

پروژه مهندسی معماری

مشخصات این فایل دانلودی که برای استفاده شما مهندسان گرانقدر به صورت مستقیم در سایت سافت سیویل آماده شده است به صورت زیر است:
عنوان فایل: آموزش اصول تفکیک آپارتمانها به انضمام نحوهء کار با نرم افزار واسط کاداستر
رشته مرتبط: مهندسی عمران
مقطع مرتبط: کارشناسی عمران
این فایل در ۹۷ صفحه ارائه شده است.

تفکیک آپارتمانی عبارتست از تخصیص سندهای مستقل ( به همراه منضمات و محدوده های مـشاع) بـه واحد های آپارتمانیِ، ملکی که خود دارای سندی واحد (یا افراز شده ) اسـت . عملیـات تفکیـک آپارتمـانی تفکیـک ء اشتغال بکار و گواهینامـه ء توسط کارشناس نقشه برداری عضو سازمان نظام مهندسی (دارای پروانه آپارتمانی) با اندازه گیری های زمینی ملک و متعاقباً ترسیم در یک سیستم رایانه ای انجام می گیرد.

برای دانلود این مطلب، می توانید بر روی آیکون زیر کلیک نموده و به صفحه دانلود هدایت شوید. لطفاً از سایر مطالب و دسته بندی های سایت سافت سیویل نیز بازدید فرمایید. اگر این مطلب حاصل تلاش شماست، می توانید از طریق منوی تماس با ما، نام خود را برای قرار گرفتن در زیر اثر خود به ما اطلاع دهید.

 

 


بدون دیدگاه