دانلود فایل پاورپوینت نمونه مجتمع مسکونی

دانلود پاورپوینت آشنایی با انواع دیوارپوش ها – آنچه در ادامه تقدیم به شما عزیزان همیشه همراه سافت سیویل می شود، فایلی با عنوان “دانلود پاورپوینت آشنایی با انواع دیوارپوش ها” است.

این پروژه در قالب pdf بوده و حجمی در حدود ۵ مگابایت و  ۲۴ صفحه دارد و به زبان فارسی می باشد.

در این فایل به موضوع  آشنایی با انواع دیوارپوش ها پرداخته شده است.

شما گرامیان می توانید اکنون این فایل ارزشمند را به طور مستقیم از سایت سافت سیویل دانلود بفرمایید. برای دسترسی به فایل های بیشتر در این زمینه می توانید به مطالب مشابه در دسته در این آدرس مراجعه فرمایید.

لطفاً ما را با نظرات و پیشنهادهای خود همراهی بفرمایید.

در بخشی از این نوشته می خوانیم:

سالهای ۱۹۲۰ ، نقطه عطفی برای پوتسدامر پلاتز بود، در آن زمان پوتسدام قلب تپنده برلین بود، حیات اجتماعی و اقتصادی روز و شب درآن امتداد داشت. به همین سبب مرکزیت شهر را برلین را به خود اختصاص داده بود.

هنگام جنگ جهانی دوم این مرکزیت شهری تخریب شد. پس از آن برلین به دو بخش تقسیم شد و دیوار برلین از میان پوتسدام عبور کرد. دو بخش ایجاد شده هر کدام مرکز خود را بنیان نهادند؛ برلین شرقی به مرکزیت الگساندر پلاتز و برلین غربی به مرکزیت کودام. اما پوتسدام پس از آن واقعه تبدیل به بیابانی خالی از سکنه شد.

با فروریختن دیوار در ۱۹۸۹،‌ فکر باززنده سازی آن به عنوان مرکزیت جدید شهری در پیرامون آن شکل گرفت. پس از برگزاری چندین مسابقه طی سالهای ۱۹۹۱ و ۱۹۹۲ برای طرح و برنامه فضایی به همراه آماده سازی و اجرای زیر ساختهای شهری و با در نظر داشتن امکان ارتباط آسان و سریع پوتسدامر پلاتز با کل شهر مورد بهره برداری قرارگرفت.

 

 

 

  آموزش نرم افزارهای مهندسی معماری - رویت، اتوکد، تری دی مکس و فوتوشاپ بدون دیدگاه