دانلود فایل بررسی و تحلیل برخی مجتمع های مسکونی

دانلود فایل بررسی و تحلیل برخی مجتمع های مسکونی – آنچه در ادامه تقدیم به شما عزیزان همیشه همراه سافت سیویل می شود، فایلی با عنوان “دانلود فایل بررسی و تحلیل برخی مجتمع های مسکونی” است.

این پروژه در قالب pdf بوده و حجمی در حدود ۴۲ مگابایت و  ۸۴ صفحه دارد و به زبان فارسی می باشد.

در این فایل به موضوع  آشنایی با انواع دیوارپوش ها پرداخته شده است.

شما گرامیان می توانید اکنون این فایل ارزشمند را به طور مستقیم از سایت سافت سیویل دانلود بفرمایید. برای دسترسی به فایل های بیشتر در این زمینه می توانید به مطالب مشابه در دسته در این آدرس مراجعه فرمایید.

لطفاً ما را با نظرات و پیشنهادهای خود همراهی بفرمایید.

در بخشی از این نوشته می خوانیم:

مجموعه مسکونی زیتون از شمال به خیابان رزمندگان واز شرق وجنوب به دو خیابان ده متری فرعی محدود شده است.این مجموعه از پنج حیاط تشکیل شده است . مجتمع دارای۱۸بلوک۴ طبقه و۱۶ بلوک ۳ طبقه و ۸برج ۹ طبقه  می باشد. پارکینگ به زیرزمین انتقال یافته است. عمارت ورودی در طبقه همکف دارای تعدادی فروشگاه است که نیاز مجموعه را تامین می کند.در طبقه زیر این عمارت یک سالن سینما واجتماعات ویک سالن ورزشی سرپوشیده در نظر گرفته شده ودر طبقات بالای همکف آپارتمان های مسکونی واقع است.تقریبا ۲۵%آپارتمانها یک خوابه ۲۵%سه خوابه و۵۰% دو خوابه اند که ۳۰%آپارتمانها برای ناتوانهای جسمی طراحی شده است.مجموعه براساس استانداردهای مقاوم سازی در برابر زلزله محاسبه ،طراحی وساخته شده است وبه سیستم اعلام حریق مجهز است.

با طراحی بلوکهای ۹طبقه در فواصل معین علاوه بر ایجاد سایه روشنها نشانه هایی برای تشخیص بهتر فضا هاوعدم یکنواختی در حجم شده است.

کلیه احجام به شکل مکعب ومکعب مستطیل طراحی شده اند به جز در قسمت ورودی که از فرم منحنی استفاده شده است ودر واقع طراح با متمایز کردن حجم ورودی تاکید بصری در این قسمت را موجب میشود. از طرفی فرمهای مکعب ومکعب مستطیل دارای خوانایی میباشند وطراحی کردن در این فرمها امکان استفاده از حداکثر فضا را بوجود می آورد.

 

 

 

  آموزش نرم افزارهای مهندسی معماری - رویت، اتوکد، تری دی مکس و فوتوشاپ بدون دیدگاه