دانلود رایگان فایل پاورپوینت اتصالات جوشی در سازه های فولادی

 دانلود رایگان فایل پاورپوینت اتصالات جوشی در سازه های فولادی–  آنچه در ادامه تقدیم به شما عزیزان همیشه همراه سافت سیویل می شود، فایلی با عنوان “ دانلود رایگان فایل پاورپوینت اتصالات جوشی در سازه های فولادی   است.
این پروژه در قالب ppt بوده و حجمی در حدود ۹٫۵ مگابایت  می باشد.
در این فایل  به موضوع دانلود رایگان فایل پاورپوینت اتصالات جوشی در سازه های فولادی به طور مفصل پرداخته شده است.
شما گرامیان می توانید اکنون این فایل ارزشمند را به طور مستقیم از سایت سافت سیویل دانلود بفرمایید. برای دسترسی به فایل های بیشتر در این زمینه می توانید به مطالب مشابه در دسته در این آدرس مراجعه فرمایید.
لطفاً ما را با نظرات و پیشنهادهای خود همراهی بفرمایید.

پروژه مهندسی عمران

مشخصات این فایل دانلودی که برای استفاده شما مهندسان گرانقدر به صورت مستقیم در سایت سافت سیویل آماده شده است به صورت زیر است:
عنوان فایل: دانلود رایگان فایل پاورپوینت اتصالات جوشی در سازه های فولادی
رشته مرتبط: مهندسی عمران
مقطع مرتبط: کارشناسی عمران
این فایل در ۱۴۲ صفحه ارائه شده است.

سازه های فولادی مجموعه ای از اعضای باربر ساخته شده از ورق یا نیمرخ های فولادی هستند که به کمک اتصالات، اسکلت ساختمان را به وجود می آورند.

برای ساخت اعضا و اتصال آنها به یکدیگر از پرچ، پیچ و جوش استفاده می شود. در ایران استفاده از جوش در ساختمان های متعارف رایج تر از پیچ و پرچ است.

عامل اساسی بروز مشکلات در اجرای اتصالات در سازه های فولادی، عدم رعایت اصول اساسی هنگام اجراست.

جوش عبارت است از ایجاد پیوستگی مولکولی بین دو یا چند قطعه فلزی که حداقل یکی از آنها بطور موضعی تحت اثر حرارت به حالت خمیری یا مذاب در می آید. این عمل ممکن است بدون فشار یا تحت فشار انجام پذیرد.

برای دانلود این مطلب، می توانید بر روی آیکون زیر کلیک نموده و به صفحه دانلود هدایت شوید. لطفاً از سایر مطالب و دسته بندی های سایت سافت سیویل نیز بازدید فرمایید. اگر این مطلب حاصل تلاش شماست، می توانید از طریق منوی تماس با ما، نام خود را برای قرار گرفتن در زیر اثر خود به ما اطلاع دهید.

 

رمز فایل : www.softcivil.ir (با حروف کوچک)

 

نمونه فلش کارت آزمون نظام مهندسی عمران و معماری

خرید بیش از 1300 فلش کارت از سوالات و نکات آزمون های سالهای گذشته در لینک زیر

لینک خرید


در صورت وجود اشکال در این مطلب، لطفاً لینک آن را به تلگرام ما (اینجا)، بفرستید تا اصلاح شود و یا به شماره 09393754001 در واتساپ پیام دهید.
------------------------------------------------------------------------------

اطلاعات فایل

بدون دیدگاه