خرید پکیج آموزش ایتبس ۲۰۱۹ – فولادی و بتنی

مقدمه

مهمترین نرم افزار تحلیل و طراحی سازه، بدون شک، نرم افزار معتبر ایتبس می باشد که یادگیری نحوه استفاده از آن، بر هر مهندس عمران، بسیار ضروری بوده و حائز اهمیت است. ایتبس محصول شرکت آمریکایی CSI می باشد که در سراسر جهان، کاربرد گسترده ای در طراحی سازه های معمول و خاص دارد. به تازگی، ورژن جدید نرم افزار ایتبس، راهی بازار شده است که با نام ETABS 2019 شناخته می شود. ویژگی جالب این نرم افزار برای ایرانی ها، تطابق کامل آن در طراحی سازه های بتنی با آیین نامه مبحث ۹ ویرایش سال ۹۹ است که هر دو بر مبنای آیین نامه بتن آمریکا ACI-2019 هستن.

.

.

چرا باید ایتبس را آموزش ببینیم؟

چه در حیطه اجرای سازه ها باشید، چه نظارت و چه محاسبات، یادگیری ایتبس، دید سازه ای بسیار مهمی را به شما می دهد که می توانید دست بالا را در مباحثات روزانه در کارگاه یا محل کار داشته باشید. ایتبس، مرور همه دانشی است که در مهندسی سازه ، در رشته عمران آموخته اید.

.

.

چه آموزشی برای ایتبس مناسب است؟

آموزش های ایتبس، باید یک مهندس عمران را از مرحله صفر تا صد همراهی کند و قابلیت مدلسازی، تحلیل و طراحی سازه را به او آموزش دهد. آموزش های نرم افزاری که در قالب پروژه محور بیان می شوند، یادگیری بیشتری را به همراه دارند.

.

.

نقش آیین نامه ها در آموزش ایتبس چگونه است؟

آموزش های ویدیویی ایتبس که در حال تهیه آن هستید، منطبق بر آیین نامه های جدید تهیه شده اند و در حین آموزش ها، از بندهای مربوطه در هر قسمت، استفاده شده است و بخض مربوطه آیین نامه نیز مورد اشاره قرار گرفته است.

.

.

آیا با دیدن آموزش های ایتبس ۲۰۱۹ سافت سیویل، می توان به طور کامل، یک سازه بتنی و فولادی را طراحی نمود؟

بله با دیدن این ویدیوها، تمامی گام های مربوط به مدلسازی، تحلیل و طراحی سازه، در دو نوع ساختمان فولادی و بتنی ، آورده شده است که با انجام مرحله به مرحله آنها، می توان، سازه را طراحی نمود.

.

.

نمونه های این آموزش رو در کجا می تونم ببینم؟

برای دیدن نمونه ویدیوها و خرید آنلاین این محصول می تونید از این ” لیــنک ” کنید.

.

.

--------------------
--------------------

--------------------
--------------------

--------------------
--------------------

اطلاعات فایل

بدون دیدگاه